У наш час батьки мають безліч важливих завдань і дуже мало вільного часу для їх вирішення. Дистанційне навчання - це чудовий вихід із ситуації! Тільки уявіть собі скільки часу Ви заощадите на дорозі, Вам не потрібно буде везти дитину на заняття під час негоди чи сезонних захворювань, або можливо у Вашому місті потрапити до хорошого фахівця взагалі дуже проблематично, а за допомогою SKYPE Ви можете займатися з логопедом, дефектологом чи психолог з будь-якої точки земної кулі.

Крім того, такі заняття забезпечують повну конфіденційність, що особливо актуально для сором'язливих підлітків.

Кому може допомогти онлайн навчання?

Заняття з логопедом через інтернет чудово розвивають мову дитини, допомагають виправити неправильну вимову звуків, вирішують проблему оволодіння російською чи українською мовою дітей білінгвів.

Дистанційне навчання не тільки дуже ефективне, але ще й дуже подобається дітям. Яскраві картинки, веселі завдання на екрані привертають їхню увагу та змушують працювати продуктивніше!

У нашій дистанційній школі проводяться онлайн заняття з логопедом, дефектологом, психологом, арт-терапія, казкотерапія, заняття з підготовки до школи, онлайн дитячий садок, консультації з дітьми та батьками.

Кожне заняття розробляється індивідуально під кожну дитину! Онлайн навчання – це ефективно, цікаво та вигідно!

З питань консультації або запису звертайтесь за контактами:

+380(99)079-25-93, +380(93)066-04-61