Напевно, кожен з батьків, хтось навмисно, а хтось не довільно, порівнює промову свого чада з його однолітками. Як правило, якщо у дитини є затримка мовного розвитку або відсутність мови, то до двох років різниця з однолітками не велика, але очевидна.

Багато батьків не звертають на це уваги і вважають, що згодом все пройде і їх малюк «розговориться», але чим старша дитина стає, тим явнішими стають і відхилення від норми. Важливо, щоб батьки розуміли, що своєчасне звернення до логопеда допоможе уникнути багатьох проблем згодом, адже якщо Вашій дитині до трьох років і вона не говорить або каже, як Вам здається, гірше і менше за інших дітей, тоді фахівець після спілкування з дитиною та батьками зможе підтвердити чи спростувати наявність затримки мовного розвитку та роз'яснить батькам план подальших дій щодо подолання цієї проблеми.

Якщо Ваш малюк старше трьох років, тоді можливі складніші порушення мови, наприклад, алалія, у такому разі логопед підкаже з якими лікарями необхідно проконсультуватися і пояснить якої корекційної програми потребує саме Ваша дитина.

Чимало батьків нас запитують: «За якою методикою працюють Ваші фахівці? Яка тривалість курсу із запуску мови?». Усі дуже індивідуально. Під кожну дитину підбирається методика корекції та запуску мови індивідуально та згідно з показаннями. Під час занять наші логопеди приділяють увагу та розвитку вищих психічних функцій, таких як мислення, пам'ять та увага. Це дуже важливо для корекції та профілактики не тільки мовної, а й психологічної затримки. Усі наші заняття відбуваються в ігровій формі. Також наші логопеди дають рекомендації батькам щодо роботи з дітьми вдома і сподіваються на співпрацю, адже це теж дуже впливає на якість та строки результатів усієї корекційної роботи.

З питань консультації або запису звертайтесь за контактами:

Одеса, вулиця Космонавтів, 32 або проспект Академіка Глушка, 5

Телефони: +380(99)079-25-93, +380(93)066-04-61