Дефектолог є педагогом, основна спеціалізація якого – робота з дітьми, які відстають у фізичному та психічному розвитку, з різними вадами розвитку та порушеннями центральної нервової системи.

Під час занять фахівець діагностує мовні здібності, різнопланові навички та допомагає дитині правильно висловлювати свої думки, сприймати світ та оточуючих. Не варто плутати логопеда з дефектологом – це різні напрямки. Логопед виправляє вимову, а дефектолог займається промовою як способом пізнання та сприйняття всього, що оточує дитину.

З якими проблемами звертаються до дефектолога Педагог-дефектолог допомагає юному вихованцю встановити контакт зі світом, вивчити його складові, побудувати діалог із рідними.

Регулярні заняття зі спеціалістом дозволяють розвинути у дитини вміння аналізувати, порівнювати, вибирати, чітко висловлювати свої думки.

Дефектологи нашого центру коректують такі патології:

  • Розумова відсталість.
  • Затримка мовного розвитку.
  • Захворювання ЦНС.
  • Заїкуватість.
  • Порушення мови, пов'язані з глухотою, сліпотою або поганим зором.
  • Інші захворювання.

Кому потрібна допомога педагога-дефектолога Учнями фахівців цього напряму стають діти з нерівномірним розвитком психіки (наприклад, пам'ять хороша, а мова відстає у розвитку), захворюваннями аутоімунної системи, ДЦП, порушеннями розумового, психічного розвитку.

Нерідко до дефектологів звертаються, якщо дитина неуважна, розсіяна, погано сприймає та запам'ятовує нову інформацію, складно засвоює матеріал у школі. Заняття із спеціалістом проводяться для дітей з 1 року. Дефектологи дитячого центру «ГоворунОк» – досвідчені професіонали та уважні, добрі люди, які щиро бажають вам допомогти. Наші спеціалісти стають найкращим другом для особливих діток та їхніх батьків.

З питань консультації або запису звертайтесь за контактами:

Одеса, вулиця Космонавтів, 32 або проспект Академіка Глушка, 5

Телефони: +380(99)079-25-93, +380(93)066-04-61